Szczenięta


Szczenięta urodzone w naszej hodowli powierzamy osobom, które kochają psy, a poza tym są świadome, że pies to nie kolejna zabawka dla dzieci albo chwilowy kaprys, ale nowy, pełnoprawny członek rodziny, za którego odpowiedzialni będą 10-15 lat. Pies to żyjące stworzenia, które oprócz spacerów, zainteresowania i miłości z naszej strony, a także w przypadku szczeniąt zniszczeń w domu, z którymi musimy się liczyć, wymaga nakładów finansowych: przede wszystkim dobrego pokarmu, zabawek, a w razie potrzeby specjalistycznej opieki weterynaryjnej.

Nasze szczenięta rodzą się w domu, przy pełnej kontroli porodowej. Pierwsze tygodnie są troskliwie odchowywane przez swoją matkę, i przez nas, łącznie z kontrolą karmień i przyrostem ich tygodniowej wagi. Są dotykane, brane na ręce, głaskane, przytulane. Mają możliwość poznania nowych zapachów, zanim otworzą oczka i uszka, co jest bardzo ważne dla rozwoju ich psychiki i prawidłowego oceniania "człowieka" (kojarzenie od szczenięctwa człowieka z czymś dobrym i miłym).

Szczenięta są doskonale karmione, pełnowartościowymi, sprawdzonymi od kilku lat karmami: Royal Super Premium oraz Pro Plan Super Premium.

Do nowego domu wyjeżdżają 2 razy odrobaczone, zaszczepione raz lub więcej razy w zależności od wieku.

Maluchy wyposażone są w metrykę Związku Kynologicznego w Polsce, na podstawie której właściciel szczeniaka może wyrobić 5 pokoleniowy rodowód, książeczkę zdrowia, wyprawkę (karma na kilka pierwszych dni, zabawki, kocyk z zapachem legowiska, aby łatwiej było znieść pierwszą, samotną noc).